X Stream Studio Brno

 

Dokončili jsme pro vás v Brně naše nové Stream Studio.

Od 01/2021 nabízíme své služby pro hudební skupiny, sólové interprety, DJ, nebo
on-line školení, firemní prezentace, podcasty, výrobu televizních dokumentů
a mnoho dalších aktivit.

Využíváme profesionální audio a video techniku včetně profesionální zaškolené obsluhy a personálu. Srdcem audiotechniky je systém Allen&Heath S5000 
s výstupem na 3D audio KLANG:fabrik, který dodá nahrávce novou dimenzi prostorového zvuku za použití standardních sluchátek na straně posluchače.

Srdcem videotechniky jsou produkty BlackMagic BMPC 4K, NewTek  TriCaster® 2 Elite a vMix Live,   standardně 5 profesionálních videokamer a HDMI/NDI 4K protokol U40 KILOVIEW Panasonic GH-5, GH-6 a JVC GY-HC550E s rozlišením 4K, včetně obsluhy a práce režiséra, který dohlédne na to, aby celý projekt byl po vizuální stránce v TOP kvalitě.

Nabízíme také záznam na speciální 180VR kamery Z CAM K2Pro VR180 Camera s iZugar MKX200 poskytující divákům za použití VR brýlí např. Oculus Quest-2,
být součástí děje ve studiu. V kombinaci s 3D zvukem KLANG:Fabrik budete mít jedinečný audiovizuální zážitek který v ČR ještě nebyl.

Vizuální styl studia je koncipován v minimalistickém retro stylu, používáme osvětlovací techniku ROBE a Evolights. Umíme ale studio přestavět pro použití dvou LED obrazovek o max. velikosti 3x7m s rozestupem pixelů 3,9mm od výrobce KVANT.

Součásti studia je samozřejmě zázemí šatny, možnosti stravování a sociálního zařízení.

© Copyright dAsound